Kandidátka do Europarlamentu Dagmar Švendová na Znojemsku.

V rámci volební kampaně Dagmar Švendové, kandidátky KSČM, která pochází z jižní Moravy,se dne 15.4.2014 uskutečnila na okrese Znojmo celodenní volební kampaň. Kandidátka Dagmar Švendová dopoledne navštívila Hrušovany nad Jevišovkou.

Byla přijata starostou města Ing. Miroslavem Milošem a místostarostou za KSČM Janem Šedivým, s nimiž Švendová diskutovala o aktuálních problémech města. Představitelé města ji následně provedli městem, nově vybudovaným rehabilitačním objektem a novou knihovnou. Oba objekty byly vybudovány z vlastních zdrojů města. Na kandidátku rovněž kladně zapůsobily krásné, upravené a udržované veřejné plochy města.V osobní volební kampani kandidátka oslovila desítky občanů a diskutovala o situaci v EU, volbách do Evropského parlamentu a postoji KSČM.

K poledni se Dagmar Švendová přesunula do okresního města Znojma, kde využila možnosti osobní agitace. Na procházce městem oslovila mnoho občanů s pozváním ke květnovým volbám do Evropského parlamentu. Odpoledne v rámci volební štafety navštívila ještě obec Hostěradice a Miroslav,  se známým Skořápovníkem. Na závěr odpoledne pak navštívila Moravský Krumlov. Všude měla možnost hovořit s občany a rozdávat propagační materiál a představit se.

Volební štafeta se vydařila i přes to, že v uvedený den bylo chladné a sychravé počasí. Kandidátku všude doprovázeli a obětavě jí pomáhali naši členové a funkcionáři. Všem zúčastněným patří poděkování a kandidátce, Dagmar Švendové, pak přání mnoha úspěchů ve volbách.
Zpět