Nemůžete se rozhodnou koho volit ve volbách do městského zastupitelstva v Břeclavi? Co třeba KSČM?

Vážení občané,

představujeme Vám kandidátku a volební program KSČM pro volby do Zastupitelstva města Břeclav na období 2014 - 2018.

Nejprve dovolte několik slov k uplynulému volebnímu období. V letech 2010 - 2014 byli do Zastupitelstva města Břeclav zvoleni tři zástupci za KSČM, a to Leopold Levák, JUDr. Marta Strušková a Martin Florus. Ve výboru zastupitelstva a v komisích rady pracovalo dalších 9 našich zástupců ( Ing. Stanislav Vlažej, Zdeněk Hrdlička, Zdenka Kujová, Zdeněk Přibyl, Jaromír Hanák, Adriana Lehutová, MVDr. Ivanka Laucká, RSDr. Jan Hájek a Mgr. Ivanka FIlipská). Naše práce v zastupitelstvu byla zodpovědná a přístup konstruktivní, vždy jsme prosazovali volební program KSČM a Vaše přání. Ano, byli jsme opozicí, ale opozicí pracující ve prospěch obyvatel města. Zapojili jsme se do řešení zásadních komunálních problémů a vždy jsme pozorně sledovali práci vedení města a hospodaření Městského úřadu Břeclav.

Vážení občané, v těchto volbách Vaše hlasy rozhodnou o tom, zda budeme moci pokračovat v započaté práci, zda budeme moci naplňovat náš volební program a hájit Vaše zájmy. Náš program je zárukou zdravého rozvoje města, rozvoje kulturního a společenského života, zárukou bezpečného a zdravého životního prostředí. Rádi bychom prosadili levnou městskou dopravu, rozumnou investiční politiku, dostatek míst pro předškoláky, spokojený život seniorů, podporu podnikatelských aktivit, bezpečnost v ulicích. Nezapomínáme na sociální byty pro mladé rodiny, ostranění podmínek pro korupci, realizaci obchvatu města a zlepšení možnosti parkování. Podporujeme volnočasové aktivity v oblasti kultury a sportu. Jsme nekompromisní v řešení otázky nepřizpůsobivým spoluobčanů, harardu, alkoholu a k užívání drog.

Jsme pro širokou spolupráci se všemi, kteří jsou ochotni pracovat pro občany a rozvoj města.

Věříme, že jsme Vás dosavadní práci přesvvědčili, že nedáváme plané sliby a že jsme Ti, kteří si zaslouží Váš hlas. Za Vaši důvěru a hlas ve volbách, Vám děkujeme

                                                              OV KSČM Břeclav

KANDIDÁTKA

MEDAJLONKY KANDIDÁTŮ - první desítka

 
Diskuse ke článku:

(Pravidla diskuse)
Zpět